HONGFA HF140FF/024-2ZSTF
| Manufacturer |
HONGFA
Asian Brands |
| MPN | HF140FF/024-2ZSTF |
| LCSC Part # | C5322992 |
| Packaging | DIP,29x13mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | MINIATURE INTERMEDIATE POWER RELAY |
| Description | Power Relay 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V Coil DIP,13x29mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Relays/Power Relays | |
| Manufacturer | HONGFA | |
| Packaging | DIP,29x13mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
215
215
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 3.3523 | $ 3.35 |
10+ | $ 2.7519 | $ 27.52 |
50+ | $ 2.3774 | $ 118.87 |
100+ | $ 1.9917 | $ 199.17 |
Standard Packaging 50/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$