YLPTEC K7812-500
| Manufacturer |
YLPTEC
Asian Brands |
| MPN | K7812-500 |
| LCSC Part # | C53183884 |
| Packaging | SIP,11.6x7.6mm |
| Customer # | |
| Description | SIP,11.6x7.6mm AC DC Configurable Power Supply Modules RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Power Supplies/Power Supplies - External/Internal (Off-Board)/AC DC Configurable Power Supply Modules | |
| Manufacturer | YLPTEC | |
| Packaging | SIP,11.6x7.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 43 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
429
429
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.6746 $ 1.0885 | $ 1.09 |
10+ | $ 1.427 $ 0.9276 | $ 9.28 |
43+ | $ 1.2714 $ 0.8265 | $ 35.54 |
86+ | $ 1.1111 $ 0.7223 | $ 62.12 |
430+ | $ 1.0397 $ 0.6759 | $ 290.64 |
860+ | $ 1.008 $ 0.6552 | $ 563.47 |
Standard Packaging 43/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$