TDK DPX202500DT-9032A1
| Manufacturer | |
| MPN | DPX202500DT-9032A1 |
| LCSC Part # | C531367 |
| Packaging | SMD-6P,1.3x2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 22.4dB 18.3dB SMD-6P,1.3x2mm RF Multiplexers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Multiplexers | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD-6P,1.3x2mm | |
| High band insertion loss (Max) | 2dB | |
| Low Band Attenuation (Min) | 22.4dB | |
| Low band return loss (Min) | 9.54dB | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| High Band Attenuation (Min) | 18.3dB | |
| Low band insertion loss (Max) | 0.4dB | |
| High band return loss (Min) | 9.54dB | |
| High band range | 2.4GHz~2.5GHz | |
| Low band range | 824MHz~2.17GHz |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Notify Me
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 1.4248 | $ 1.42 |
| 10+ | $ 1.3911 | $ 13.91 |
| 30+ | $ 1.3697 | $ 41.09 |
| 100+ | $ 1.3483 | $ 134.83 |
Standard Packaging2000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |

