TDK DEA070960LT-4006B1
| Manufacturer | |
| MPN | DEA070960LT-4006B1 |
| LCSC Part # | C531354 |
| Packaging | SMD-4P,0.5x0.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Multilayer Low Pass Filter For 824 - 960MHz |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/RF Filters | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD-4P,0.5x0.5mm | |
| Relative Bandwidth | - | |
| Impedance | 50Ω | |
| Frequency - Center | - | |
| Type of Filter | Low Pass | |
| Cut-Off Frequency | - | |
| Attenuation | 31dB | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Insertion Loss | 0.54dB |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 2 |
| Multiple | 2 |
| Standard Packaging | 10000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 9,990
9,990 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 2+ | $ 0.0958 | $ 0.19 |
| 20+ | $ 0.0766 | $ 1.53 |
| 60+ | $ 0.0671 | $ 4.03 |
| 200+ | $ 0.0599 | $ 11.98 |
| 1,000+ | $ 0.0541 | $ 54.10 |
| 2,000+ | $ 0.0513 | $ 102.60 |
Standard Packaging10000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |



