TDK TPX255850MT-7013A3
| Manufacturer | |
| MPN | TPX255850MT-7013A3 |
| LCSC Part # | C531312 |
| Packaging | SMD-9P,2.5x2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Multilayer Triplexer For Band 5+8 / Band 1+3+7 / Band 3GHz~5GHz |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Multiplexers | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD-9P,2.5x2mm | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Filter Type | Bandpass | |
| Frequency(Center/Band) | - | |
| Insertion Loss | 0.8dB |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 3,795
3,795 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.2187 | $ 1.09 |
| 50+ | $ 0.1729 | $ 8.65 |
| 150+ | $ 0.1533 | $ 23.00 |
| 500+ | $ 0.1289 | $ 64.45 |
| 2,000+ | $ 0.118 | $ 236.00 |
| 4,000+ | $ 0.1115 | $ 446.00 |
Standard Packaging2000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |



