ChuangHui MS470M350D5R8R4Z00ZZ
| Manufacturer |
ChuangHui
Asian Brands |
| Mfr. Part # | MS470M350D5R8R4Z00ZZ |
| LCSC Part # | C52994788 |
| Package | SMD,D5xL5.8mm |
| Customer # | |
| Description | 47uF 35V ±20% SMD,D5xL5.8mm Aluminum - Polymer Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum - Polymer Capacitors | |
| Manufacturer | ChuangHui | |
| Package | SMD,D5xL5.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
625
625
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0924 $ 0.0878 | $ 0.44 |
50+ | $ 0.0743 $ 0.0706 | $ 3.53 |
150+ | $ 0.0652 $ 0.0620 | $ 9.30 |
1,000+ | $ 0.0583 $ 0.0554 | $ 55.40 |
2,000+ | $ 0.0529 $ 0.0503 | $ 100.60 |
5,000+ | $ 0.0502 $ 0.0477 | $ 238.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$