Hongda 2009T5A250V
| Manufacturer |
Hongda
Asian Brands |
| MPN | 2009T5A250V |
| LCSC Part # | C529792 |
| Packaging | Through Hole,P=5.08mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FUSE BRD MNT 5A TH |
| Description | 5A Through Hole P=5.08mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Fuses | |
| Manufacturer | Hongda | |
| Packaging | Through Hole,P=5.08mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8536100000 |
| USHTS | 8536100040 |
| TARIC | 8536109010 |
| CAHTS | 8536100000 |
| BRHTS | 85361000 |
| INHTS | 85361010 |
| MXHTS | 8536.10.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
34,040
34,040
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0335 $ 0.0319 | $ 0.64 |
200+ | $ 0.0261 $ 0.0248 | $ 4.96 |
1,000+ | $ 0.022 $ 0.0209 | $ 20.90 |
2,000+ | $ 0.0195 $ 0.0186 | $ 37.20 |
10,000+ | $ 0.0173 $ 0.0165 | $ 165.00 |
20,000+ | $ 0.0162 $ 0.0154 | $ 308.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$