Johanson Dielectrics 1575CH15A0030E
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | 1575CH15A0030E |
| LCSC Part # | C5296916 |
| Package | SMD-4P,2x1.3mm |
| Customer # | |
| Description | SMD-4P,2x1.3mm RF Power Dividers/Splitters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Power Dividers/Splitters | |
| Manufacturer | Johanson Dielectrics | |
| Package | SMD-4P,2x1.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8517799000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517790000 |
| CAHTS | 8517790000 |
| BRHTS | 85177900 |
| INHTS | 85177990 |
| MXHTS | 8517.70.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 2.0156 | $ 2.02 |
200+ | $ 0.7799 | $ 155.98 |
500+ | $ 0.7529 | $ 376.45 |
1,000+ | $ 0.7402 | $ 740.20 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$