LIGHT SL-T4234PTB120-L340
| Manufacturer | LIGHTAsian Brands |
| MPN | SL-T4234PTB120-L340 |
| LCSC Part # | C5289829 |
| Packaging | SMD-4P,3.3x4.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD-4P,3.3x4.2mm Phototransistors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Optical Sensors/Phototransistors | |
| Manufacturer | LIGHT | |
| Packaging | SMD-4P,3.3x4.2mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2200 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Notify Me
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.0851 | $ 0.43 |
| 50+ | $ 0.0666 | $ 3.33 |
| 150+ | $ 0.0574 | $ 8.61 |
| 500+ | $ 0.0504 | $ 25.20 |
| 2,200+ | $ 0.0449 | $ 98.78 |
| 4,400+ | $ 0.0421 | $ 185.24 |
Standard Packaging2200/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |



