LIGHT SL-T4233PDB020-L415
| Manufacturer |
LIGHT
Asian Brands |
| Mfr. Part # | SL-T4233PDB020-L415 |
| LCSC Part # | C5289826 |
| Package | SMD,3.3x4.2mm |
| Customer # | |
| Description | SMD,3.3x4.2mm Photodiodes RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Optical Sensors/Photodiodes | |
| Manufacturer | LIGHT | |
| Package | SMD,3.3x4.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2300 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0851 | $ 0.43 |
50+ | $ 0.0666 | $ 3.33 |
150+ | $ 0.0574 | $ 8.61 |
500+ | $ 0.0504 | $ 25.20 |
2,300+ | $ 0.0449 | $ 103.27 |
4,600+ | $ 0.0421 | $ 193.66 |
Standard Packaging 2300/Full
Reel | ||