ZHOURI KSM9001-17321C 332
| Manufacturer |
ZHOURI
Asian Brands |
| MPN | KSM9001-17321C 332 |
| LCSC Part # | C5254335 |
| Packaging | Through Hole,P=2.54mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CONN Board-to-Board 32POS TH |
| Description | 32 Position Board to Board Connector Through Hole,P=2.54mm |
| Datasheet | |
| Custom Cables | MOQ 1pc |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Connectors, Interconnects/Rectangular Connectors/Arrays, Edge Type, Mezzanine (Board to Board) | |
| Manufacturer | ZHOURI | |
| Packaging | Through Hole,P=2.54mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536901100 |
| USHTS | 8536908585 |
| TARIC | 8536901000 |
| CAHTS | 8536900090 |
| BRHTS | 85369010 |
| INHTS | 85369010 |
| MXHTS | 8536.90.11 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 40 |
| Sales Unit | Piece |
LCSC offers a comprehensive range of cost-effective custom cable solutions tailored for diverse electronic components and electrical applications. Our products comply with RoHS and UL standards, guaranteeing premium quality and reliability. Leveraging our extensive on-site connector inventory, we provide flexible services with no MOQ, rapid quoting, and short lead times—ensuring a seamless and efficient procurement experience.
Learn more.
In-Stock:
55
55
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.878 | $ 0.88 |
10+ | $ 0.7145 | $ 7.15 |
40+ | $ 0.6399 | $ 25.60 |
80+ | $ 0.5573 | $ 44.58 |
480+ | $ 0.5081 | $ 243.89 |
800+ | $ 0.4827 | $ 386.16 |
Standard Packaging 40/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$