TDK DEA102450BT-1278A2
| Manufacturer | |
| MPN | DEA102450BT-1278A2 |
| LCSC Part # | C524920 |
| Packaging | SMD-4P,1x0.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Multilayer Band Pass Filter For 2400 - 2500MHz |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/RF Filters | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD-4P,1x0.5mm | |
| Relative Bandwidth | - | |
| Impedance | 50Ω | |
| Frequency - Center | - | |
| Type of Filter | Bandpass | |
| Cut-Off Frequency | - | |
| Attenuation | 22dB | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Insertion Loss | 2.36dB |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 10000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Applications
AI Translation
- General electronic equipment (AV equipment, telecommunications equipment, home appliances, entertainment equipment, computer equipment, personal devices, office equipment, measurement equipment, industrial robots)
In-Stock: 3,701
3,701 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 0.1172 | $ 0.12 |
| 10+ | $ 0.1023 | $ 1.02 |
| 30+ | $ 0.0959 | $ 2.88 |
| 100+ | $ 0.088 | $ 8.80 |
| 500+ | $ 0.0844 | $ 42.20 |
| 1,000+ | $ 0.0823 | $ 82.30 |
Standard Packaging10000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |



