VISHAY IHLE2525CDER6R8M5A
| Manufacturer | |
| MPN | IHLE2525CDER6R8M5A |
| LCSC Part # | C5242010 |
| Packaging | 2525 |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 6.8uH 4.4A 57.6mΩ 2525 |
| Description | 4.4A 6.8uH ±20% 57.6mΩ 4.4A 2525 Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | VISHAY | |
| Packaging | 2525 |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.1247 | $ 1.12 |
10+ | $ 0.9485 | $ 9.49 |
30+ | $ 0.8504 | $ 25.51 |
100+ | $ 0.7401 | $ 74.01 |
500+ | $ 0.6129 | $ 306.45 |
1,000+ | $ 0.5915 | $ 591.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$