YJYCOIN YSTEP6-302T
| Manufacturer |
YJYCOIN
Asian Brands |
| Mfr. Part # | YSTEP6-302T |
| LCSC Part # | C52259773 |
| Package | SMD-6P,7.6x6.6mm |
| Customer # | |
| Description | SMD-6P,7.6x6.6mm Power Transformers RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Power Transformers | |
| Manufacturer | YJYCOIN | |
| Package | SMD-6P,7.6x6.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504321000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 750 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
749
749
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.0726 $ 0.9439 | $ 0.94 |
10+ | $ 0.8847 $ 0.7786 | $ 7.79 |
30+ | $ 0.782 $ 0.6882 | $ 20.65 |
100+ | $ 0.6651 $ 0.5853 | $ 58.53 |
750+ | $ 0.613 $ 0.5395 | $ 404.63 |
1,500+ | $ 0.5893 $ 0.5186 | $ 777.90 |
Standard Packaging 750/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$