YOUCHI HCMC-0630-R12-M
| Manufacturer |
YOUCHI
Asian Brands |
| Mfr. Part # | HCMC-0630-R12-M |
| LCSC Part # | C52128608 |
| Package | SMD,7.6x6.8mm |
| Customer # | |
| Description | 41.5A 120nH ±20% 0.62mΩ 50A Molded Inductor SMD,7.6x6.8mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | YOUCHI | |
| Package | SMD,7.6x6.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
8,680
8,680
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.117 $ 0.0819 | $ 0.41 |
50+ | $ 0.0938 $ 0.0657 | $ 3.29 |
150+ | $ 0.0822 $ 0.0576 | $ 8.64 |
1,500+ | $ 0.0735 $ 0.0515 | $ 77.25 |
3,000+ | $ 0.0665 $ 0.0466 | $ 139.80 |
4,500+ | $ 0.063 $ 0.0441 | $ 198.45 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$