TONYU DYWH-ITR1204SR10A/2T
| Manufacturer | TONYUAsian Brands |
| MPN | DYWH-ITR1204SR10A/2T |
| LCSC Part # | C52125018 |
| Packaging | SMD-4P,1.9x1.4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD-4P,1.9x1.4mm Reflective - Analog Output RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Optical Sensors/Reflective - Analog Output | |
| Manufacturer | TONYU | |
| Packaging | SMD-4P,1.9x1.4mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 440
440 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.1248 | $ 0.62 |
| 50+ | $ 0.0985 | $ 4.93 |
| 150+ | $ 0.0854 | $ 12.81 |
| 500+ | $ 0.0755 | $ 37.75 |
| 2,000+ | $ 0.0677 | $ 135.40 |
| 4,000+ | $ 0.0637 | $ 254.80 |
Standard Packaging2000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541490000 |
| USHTS | 8541491010 |
| TARIC | 8541490000 |
| CAHTS | 8541490090 |
| BRHTS | 85414900 |
| INHTS | 85414900 |
| MXHTS | 8541.40.02 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541490000 |
| USHTS | 8541491010 |
| TARIC | 8541490000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8541490090 |
| BRHTS | 85414900 |
| INHTS | 85414900 |
| MXHTS | 8541.40.02 |



