KNSCHA 228CB0038
| Manufacturer |
KNSCHA
Asian Brands |
| Mfr. Part # | 228CB0038 |
| LCSC Part # | C52120696 |
| Package | Through Hole,P=37.5mm |
| Customer # | |
| Description | ±10% 1.3kV 5uF -40℃~+85℃ Through Hole,P=37.5mm Thin Film Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Thin Film Capacitors | |
| Manufacturer | KNSCHA | |
| Package | Through Hole,P=37.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
188
188
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.2072 | $ 1.21 |
10+ | $ 1.0126 | $ 10.13 |
50+ | $ 0.9058 | $ 45.29 |
100+ | $ 0.7846 | $ 78.46 |
500+ | $ 0.732 | $ 366.00 |
1,000+ | $ 0.7065 | $ 706.50 |
Standard Packaging 50/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$