FAUKU GSM0530-2R2-M
| Manufacturer |
FAUKU
Asian Brands |
| MPN | GSM0530-2R2-M |
| LCSC Part # | C51933827 |
| Packaging | SMD,5.7x5.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 2.2uH 6.5A 22mΩ SMD,5.7x5.2mm |
| Description | 6.5A 2.2uH ±20% 22mΩ 7A SMD,5.7x5.2mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | FAUKU | |
| Packaging | SMD,5.7x5.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
31,625
31,625
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1072 $ 0.1019 | $ 0.51 |
50+ | $ 0.0839 $ 0.0798 | $ 3.99 |
150+ | $ 0.0723 $ 0.0687 | $ 10.31 |
500+ | $ 0.0635 $ 0.0604 | $ 30.20 |
2,000+ | $ 0.0566 $ 0.0538 | $ 107.60 |
4,000+ | $ 0.0531 $ 0.0505 | $ 202.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$