YJYCOIN YI853023U101-10R0T
| Manufacturer | YJYCOINAsian Brands |
| MPN | YI853023U101-10R0T |
| LCSC Part # | C51905218 |
| Packaging | SMD,8.5x3.1mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FERRITE BEAD 100Ω SMD |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Ferrite Beads and Chips | |
| Manufacturer | YJYCOIN | |
| Packaging | SMD,8.5x3.1mm | |
| DC Resistance(DCR) | 4mΩ | |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ | |
| Tolerance | ±25% | |
| Current Rating | 10A | |
| Impedance @ Frequency | 100Ω@100MHz |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2500 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 2,874
2,874 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 0.9545 | $ 0.95 |
| 10+ | $ 0.7646 | $ 7.65 |
| 30+ | $ 0.668 | $ 20.04 |
| 100+ | $ 0.5747 | $ 57.47 |
| 500+ | $ 0.5167 | $ 258.35 |
| 1,000+ | $ 0.4877 | $ 487.70 |
Standard Packaging2500/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |

