KNSCHA 227EC0038
| Manufacturer |
KNSCHA
Asian Brands |
| MPN | 227EC0038 |
| LCSC Part # | C51904542 |
| Packaging | Screw Terminals,D90xL195mm |
| Customer # | |
| Description | ±20% 400V 10000uF Screw Terminals,D90xL195mm Aluminum Electrolytic Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | KNSCHA | |
| Packaging | Screw Terminals,D90xL195mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 12 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
17
17
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 39.9753 | $ 39.98 |
24+ | $ 38.1997 | $ 916.79 |
Standard Packaging 12/Full
| ||
Better price for more quantity?
$