Ceaiya FL1918V-003
| Manufacturer |
Ceaiya
Asian Brands |
| Mfr. Part # | FL1918V-003 |
| LCSC Part # | C5185565 |
| Package | Through Hole-4P,24.5x14mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 15mH TH |
| Description | 15mH@1kHz Common Mode Choke Through Hole-4P 24.5x14mm DCR 250mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | Ceaiya | |
| Package | Through Hole-4P,24.5x14mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
38
38
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.5061 | $ 0.51 |
10+ | $ 0.4055 | $ 4.06 |
30+ | $ 0.356 | $ 10.68 |
100+ | $ 0.3065 | $ 30.65 |
500+ | $ 0.2755 | $ 137.75 |
1,000+ | $ 0.26 | $ 260.00 |
Standard Packaging 100/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$