Saiya Sensor SY-VOC-35BPMA
| Manufacturer |
Saiya Sensor
Asian Brands |
| Mfr. Part # | SY-VOC-35BPMA |
| LCSC Part # | C5184222 |
| Package | SMD-4P,3.2x2.5mm |
| Customer # | |
| Description | 0.1ppm~500ppm SMD-4P,3.2x2.5mm Gas Sensor RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Flow Sensors/Gas Sensor | |
| Manufacturer | Saiya Sensor | |
| Package | SMD-4P,3.2x2.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8517799000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517790000 |
| CAHTS | 8517790000 |
| BRHTS | 85177900 |
| INHTS | 85177990 |
| MXHTS | 8517.70.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
179
179
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.8122 $ 1.5404 | $ 1.54 |
10+ | $ 1.5347 $ 1.3045 | $ 13.05 |
30+ | $ 1.3592 $ 1.1554 | $ 34.66 |
100+ | $ 1.1263 $ 0.9574 | $ 95.74 |
500+ | $ 1.0449 $ 0.8882 | $ 444.10 |
1,000+ | $ 1.0098 $ 0.8584 | $ 858.40 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$