Xinyangze YZ227415084P-01
| Manufacturer |
Xinyangze
Asian Brands |
| MPN | YZ227415084P-01 |
| LCSC Part # | C5157269 |
| Packaging | SMD,D=2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CONN PIN 1POS TH |
| Description | Pogo Pin 1 Position 8.4mm Length 2A 12V Through Hole |
| Datasheet | |
| Custom Cables | MOQ 1pc |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Connectors, Interconnects/Contacts/Contacts, Spring Loaded (Pogo Pins), and Pressure | |
| Manufacturer | Xinyangze | |
| Packaging | SMD,D=2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 7326909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
LCSC offers a comprehensive range of cost-effective custom cable solutions tailored for diverse electronic components and electrical applications. Our products comply with RoHS and UL standards, guaranteeing premium quality and reliability. Leveraging our extensive on-site connector inventory, we provide flexible services with no MOQ, rapid quoting, and short lead times—ensuring a seamless and efficient procurement experience.
Learn more.
In-Stock:
5,935
5,935
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.7131 $ 0.6775 | $ 0.68 |
10+ | $ 0.5807 $ 0.5517 | $ 5.52 |
30+ | $ 0.5153 $ 0.4896 | $ 14.69 |
100+ | $ 0.4499 $ 0.4275 | $ 42.75 |
500+ | $ 0.4116 $ 0.3911 | $ 195.55 |
1,000+ | $ 0.3733 $ 0.3547 | $ 354.70 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$