Jilin Sino-Microelectronics 3DD13003A
| Manufacturer |
Jilin Sino-Microelectronics
Asian Brands |
| Mfr. Part # | 3DD13003A |
| LCSC Part # | C5148290 |
| Package | TO-92-FJ |
| Customer # | |
| Key Attributes | TRANS 450V 1.5A TO-92-FJ |
| Description | Bipolar (BJT) Transistor 450V 1.5A 4MHz 40W Through Hole TO-92-FJ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Discrete Semiconductors/Transistors/Bipolar (BJT)/Single Bipolar Transistors | |
| Manufacturer | Jilin Sino-Microelectronics | |
| Package | TO-92-FJ |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541210000 |
| USHTS | 8541210095 |
| TARIC | 8541210000 |
| CAHTS | 8541210000 |
| BRHTS | 85412199 |
| INHTS | 85412100 |
| MXHTS | 8541.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,560
1,560
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0703 | $ 0.70 |
100+ | $ 0.0561 | $ 5.61 |
300+ | $ 0.049 | $ 14.70 |
2,000+ | $ 0.0419 | $ 83.80 |
4,000+ | $ 0.0377 | $ 150.80 |
10,000+ | $ 0.0355 | $ 355.00 |
20,000+ | $ 0.0351 | $ 702.00 |
40,000+ | $ 0.0348 | $ 1392.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$