Yuandi TA-3533-A3
| Manufacturer |
Yuandi
Asian Brands |
| Mfr. Part # | TA-3533-A3 |
| LCSC Part # | C514044 |
| Package | Through Hole-8P,13x3.5mm |
| Customer # | |
| Description | Right Angle DP3T Black Through Hole-8P,13x3.5mm Slide Switches RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Slide Switches | |
| Manufacturer | Yuandi | |
| Package | Through Hole-8P,13x3.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
890
890
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1697 $ 0.1528 | $ 0.76 |
50+ | $ 0.1361 $ 0.1225 | $ 6.13 |
150+ | $ 0.1218 $ 0.1097 | $ 16.46 |
1,000+ | $ 0.0942 $ 0.0848 | $ 84.80 |
2,000+ | $ 0.0862 $ 0.0776 | $ 155.20 |
5,000+ | $ 0.0814 $ 0.0733 | $ 366.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$