Yuandi TA-3525-A1
| Manufacturer |
Yuandi
Asian Brands |
| Mfr. Part # | TA-3525-A1 |
| LCSC Part # | C514018 |
| Package | SMD-3P,9.1x3.5mm |
| Customer # | |
| Description | Surface Mount, Right Angle DPDT Black SMD-3P,9.1x3.5mm Slide Switches RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Slide Switches | |
| Manufacturer | Yuandi | |
| Package | SMD-3P,9.1x3.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
5,345
5,345
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1262 | $ 0.63 |
50+ | $ 0.1111 | $ 5.56 |
150+ | $ 0.1047 | $ 15.71 |
1,000+ | $ 0.0894 | $ 89.40 |
2,000+ | $ 0.0858 | $ 171.60 |
5,000+ | $ 0.0837 | $ 418.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$