Yuandi TA-3522-A1
| Manufacturer |
Yuandi
Asian Brands |
| Mfr. Part # | TA-3522-A1 |
| LCSC Part # | C514009 |
| Package | Through Hole,Right Angle-3P,9.1x3.5mm |
| Customer # | |
| Description | Right Angle SPDT Black Through Hole,Right Angle-3P,9.1x3.5mm Slide Switches RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Slide Switches | |
| Manufacturer | Yuandi | |
| Package | Through Hole,Right Angle-3P,9.1x3.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
5,530
5,530
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1225 $ 0.1164 | $ 0.58 |
50+ | $ 0.0971 $ 0.0923 | $ 4.62 |
150+ | $ 0.0845 $ 0.0803 | $ 12.05 |
1,000+ | $ 0.0699 $ 0.0665 | $ 66.50 |
2,000+ | $ 0.0623 $ 0.0592 | $ 118.40 |
5,000+ | $ 0.0585 $ 0.0556 | $ 278.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$