MACOM MAVR-000120-14110P
| Manufacturer | |
| MPN | MAVR-000120-14110P |
| LCSC Part # | C5139746 |
| Packaging | SMD,0.7x0.4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Solderable GaAs Constant Gamma Flip-Chip Varactor Diode |
| Description | SMD,0.7x0.4mm Variable Capacitance (Varicaps, Varactors) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Discrete Semiconductors/Diodes/Variable Capacitance (Varicaps, Varactors) | |
| Manufacturer | MACOM | |
| Packaging | SMD,0.7x0.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541100000 |
| USHTS | 8541100040 |
| TARIC | 8541100000 |
| CAHTS | 8541100090 |
| BRHTS | 85411011 |
| INHTS | 85411000 |
| MXHTS | 8541.10.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
24
24
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 6.8522 | $ 6.85 |
10+ | $ 5.8318 | $ 58.32 |
30+ | $ 5.2102 | $ 156.31 |
100+ | $ 4.6887 | $ 468.87 |
Standard Packaging 4000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$