VISHAY TEMD5110X01
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | TEMD5110X01 |
| LCSC Part # | C5137027 |
| Package | SMD-4P,5x4.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Silicon PIN Photodiode |
| Description | 60V 65° 790nm~1050nm 30nA SMD-4P,5x4.2mm Photodiodes RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Optical Sensors/Photodiodes | |
| Manufacturer | VISHAY | |
| Package | SMD-4P,5x4.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,893
2,893
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.4454 | $ 1.45 |
10+ | $ 1.2088 | $ 12.09 |
30+ | $ 1.0784 | $ 32.35 |
100+ | $ 0.8257 | $ 82.57 |
500+ | $ 0.7597 | $ 379.85 |
1,500+ | $ 0.7308 | $ 1096.20 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$