Milliohm HoTCu-10.2D-0R
| Manufacturer |
Milliohm
Asian Brands |
| Mfr. Part # | HoTCu-10.2D-0R |
| LCSC Part # | C5127898 |
| Package | SMD,1.5x10.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RES 0Ω SMD,1.5x10.2mm |
| Description | 0Ω Alloy Resistor SMD,1.5x10.2mm Chip Resistor - Surface Mount RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Resistors/Chip Resistor - Surface Mount | |
| Manufacturer | Milliohm | |
| Package | SMD,1.5x10.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533211000 |
| USHTS | 8533210020 |
| TARIC | 8533210000 |
| CAHTS | 8533210000 |
| BRHTS | 85332110 |
| INHTS | 85332111 |
| MXHTS | 8533.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 12000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
31,860
31,860
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0655 | $ 0.66 |
100+ | $ 0.0552 | $ 5.52 |
300+ | $ 0.05 | $ 15.00 |
1,000+ | $ 0.0461 | $ 46.10 |
5,000+ | $ 0.0363 | $ 181.50 |
12,000+ | $ 0.0348 | $ 417.60 |
Standard Packaging 12000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$