KNSCHA MPP224J2J10NN22600
| Manufacturer |
KNSCHA
Asian Brands |
| Mfr. Part # | MPP224J2J10NN22600 |
| LCSC Part # | C506861 |
| Package | Through Hole,P=10mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 220nF ±5% 630V TH |
| Description | 220nF Film Capacitor ±5% 630V Through Hole P=10mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | KNSCHA | |
| Package | Through Hole,P=10mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
7,050
7,050
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0543 $ 0.0516 | $ 0.52 |
100+ | $ 0.0443 $ 0.0421 | $ 4.21 |
300+ | $ 0.0392 $ 0.0373 | $ 11.19 |
1,000+ | $ 0.0318 $ 0.0303 | $ 30.30 |
5,000+ | $ 0.0288 $ 0.0274 | $ 137.00 |
10,000+ | $ 0.0273 $ 0.0260 | $ 260.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$