KNSCHA MPP104J2J07AJ22600
| Manufacturer |
KNSCHA
Asian Brands |
| Mfr. Part # | MPP104J2J07AJ22600 |
| LCSC Part # | C506826 |
| Package | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 100nF ±5% 630V TH |
| Description | 100nF Film Capacitor ±5% 630V Through Hole P=7.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | KNSCHA | |
| Package | Through Hole,P=7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
17,970
17,970
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0537 $ 0.0511 | $ 0.51 |
100+ | $ 0.0437 $ 0.0416 | $ 4.16 |
300+ | $ 0.0387 $ 0.0368 | $ 11.04 |
1,000+ | $ 0.0315 $ 0.0300 | $ 30.00 |
5,000+ | $ 0.0285 $ 0.0271 | $ 135.50 |
10,000+ | $ 0.027 $ 0.0257 | $ 257.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$