Yuandi TC-5610D2-T
| Manufacturer |
Yuandi
Asian Brands |
| MPN | TC-5610D2-T |
| LCSC Part # | C504864 |
| Packaging | Through Hole,12.7x5.6mm |
| Customer # | |
| Description | Straight Lever SPDT Through Hole,12.7x5.6mm Limit Switches RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Limit Switches | |
| Manufacturer | Yuandi | |
| Packaging | Through Hole,12.7x5.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,015
2,015
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1349 $ 0.1282 | $ 0.64 |
50+ | $ 0.107 $ 0.1017 | $ 5.09 |
150+ | $ 0.093 $ 0.0884 | $ 13.26 |
1,000+ | $ 0.0826 $ 0.0785 | $ 78.50 |
2,000+ | $ 0.0742 $ 0.0705 | $ 141.00 |
5,000+ | $ 0.07 $ 0.0665 | $ 332.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$