SAPPLAND SPSD008U01A
| Manufacturer | SAPPLANDAsian Brands |
| MPN | SPSD008U01A |
| LCSC Part # | C50331771 |
| Packaging | SMD-8P,1.8x1.4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 4dB 15dB SMD-8P,1.8x1.4mm RF Multiplexers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Multiplexers | |
| Manufacturer | SAPPLAND | |
| Packaging | SMD-8P,1.8x1.4mm | |
| High band insertion loss (Max) | 2.5dB | |
| Low Band Attenuation (Min) | 4dB | |
| Low band insertion loss (Max) | 2.6dB | |
| High Band Attenuation (Min) | 15dB | |
| High band range | 925MHz~960MHz | |
| Low band range | 880MHz~915MHz |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 500
500 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.0969 | $ 0.48 |
| 50+ | $ 0.0771 | $ 3.86 |
| 150+ | $ 0.0672 | $ 10.08 |
| 500+ | $ 0.0598 | $ 29.90 |
| 3,000+ | $ 0.0538 | $ 161.40 |
| 6,000+ | $ 0.0509 | $ 305.40 |
Standard Packaging3000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |

