Korean Hroparts Elec K5-1624SA-02
| Manufacturer |
Korean Hroparts Elec
Asian Brands |
| Mfr. Part # | K5-1624SA-02 |
| LCSC Part # | C502368 |
| Package | SMD,5.6x4.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SWITCH LIMIT 100mA 12V |
| Description | nan |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Limit Switches | |
| Manufacturer | Korean Hroparts Elec | |
| Package | SMD,5.6x4.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
3,590
3,590
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2249 $ 0.2070 | $ 1.04 |
50+ | $ 0.1779 $ 0.1637 | $ 8.19 |
150+ | $ 0.1578 $ 0.1452 | $ 21.78 |
500+ | $ 0.1326 $ 0.1220 | $ 61.00 |
3,000+ | $ 0.1215 $ 0.1118 | $ 335.40 |
6,000+ | $ 0.1147 $ 0.1056 | $ 633.60 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$