TST TA1343A
| Manufacturer | TSTAsian Brands |
| MPN | TA1343A |
| LCSC Part # | C501809 |
| Packaging | SMD-5P,1.4x1.1mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 1583 MHz SAW Filter |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/SAW Filters | |
| Manufacturer | TST | |
| Packaging | SMD-5P,1.4x1.1mm | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Frequency - Center | 1.583GHz | |
| Attenuation | 25dB | |
| Insertion Loss | 1.8dB;1.3dB;1.5dB | |
| impedance | 50Ω |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 20,725
20,725 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.2486 | $ 1.24 |
| 50+ | $ 0.1963 | $ 9.82 |
| 150+ | $ 0.1739 | $ 26.09 |
| 500+ | $ 0.1262 | $ 63.10 |
| 3,000+ | $ 0.1137 | $ 341.10 |
Standard Packaging3000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |



