Anatech Electronics Inc. AM1500B1526
| Manufacturer | |
| MPN | AM1500B1526 |
| LCSC Part # | C4990087 |
| Packaging | SMD-16P,26.4x14mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD-16P,26.4x14mm Ceramic Filters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Ceramic Filters | |
| Manufacturer | Anatech Electronics Inc. | |
| Packaging | SMD-16P,26.4x14mm | |
| Frequency - Center | 1.5GHz | |
| Impedance | 50Ω |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 10 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 59.2679 | $ 59.27 |
| 200+ | $ 22.9356 | $ 4587.12 |
| 500+ | $ 22.1295 | $ 11064.75 |
| 1,000+ | $ 21.7324 | $ 21732.40 |
Standard Packaging10/Full Box | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |

