Mini-Circuits LFCN-123+
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | LFCN-123+ |
| LCSC Part # | C4989807 |
| Package | SMD-4P,3.2x1.6mm |
| Customer # | |
| Description | 0.07dB Low-pass Filter SMD-4P,3.2x1.6mm Ceramic Filters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Ceramic Filters | |
| Manufacturer | Mini-Circuits | |
| Package | SMD-4P,3.2x1.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
200
200
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 3.3873 | $ 3.39 |
10+ | $ 2.8988 | $ 28.99 |
30+ | $ 2.6086 | $ 78.26 |
100+ | $ 2.3152 | $ 231.52 |
500+ | $ 2.1797 | $ 1089.85 |
1,000+ | $ 2.1185 | $ 2118.50 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$