XR XR-MABA-007159
| Manufacturer | XRAsian Brands |
| MPN | XR-MABA-007159 |
| LCSC Part # | C49451334 |
| Packaging | SMD-5P,3.8x3.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 10dB 15° 5MHz~4GHz 1dB 50Ω:50Ω SMD-5P,3.8x3.8mm Balun RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/Balun | |
| Manufacturer | XR | |
| Packaging | SMD-5P,3.8x3.8mm | |
| Amplitude Balance (Max) | 2dB | |
| Return Loss(Min) | 10dB | |
| Phase Difference | 15° | |
| Frequency Range | 5MHz~4GHz | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Insertion Loss | 1dB | |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50Ω:50Ω |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 80
80 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 1.013 | $ 1.01 |
| 10+ | $ 0.8209 | $ 8.21 |
| 30+ | $ 0.724 | $ 21.72 |
| 100+ | $ 0.6288 | $ 62.88 |
| 500+ | $ 0.5716 | $ 285.80 |
| 1,000+ | $ 0.543 | $ 543.00 |
Standard Packaging2000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |

