XR XRPAEE8.3-A1-200TNL
| Manufacturer |
XR
Asian Brands |
| MPN | XRPAEE8.3-A1-200TNL |
| LCSC Part # | C49451239 |
| Packaging | SMD-8P,12.8x9.7mm |
| Customer # | |
| Description | 200:1 10mH 30A SMD-8P,12.8x9.7mm Current Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Current Transformers | |
| Manufacturer | XR | |
| Packaging | SMD-8P,12.8x9.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
962
962
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.9263 $ 0.7874 | $ 0.79 |
10+ | $ 0.7517 $ 0.6390 | $ 6.39 |
30+ | $ 0.6645 $ 0.5649 | $ 16.95 |
100+ | $ 0.5772 $ 0.4907 | $ 49.07 |
500+ | $ 0.5254 $ 0.4466 | $ 223.30 |
1,000+ | $ 0.4979 $ 0.4233 | $ 423.30 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$