HONGLITRONIC HL-AF-5060H203BC-3-S1-TLD-B1
| Manufacturer |
HONGLITRONIC
Asian Brands |
| Mfr. Part # | HL-AF-5060H203BC-3-S1-TLD-B1 |
| LCSC Part # | C49435756 |
| Package | SMD-6P,5x5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | LED BLUE WATER CLEAR SMD |
| Description | 120° Blue 20mA 272mW 3.4V SMD-6P,5x5mm LED Indication - Discrete RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED Indication - Discrete | |
| Manufacturer | HONGLITRONIC | |
| Package | SMD-6P,5x5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
740
740
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0274 | $ 0.55 |
200+ | $ 0.0213 | $ 4.26 |
1,000+ | $ 0.0179 | $ 17.90 |
2,000+ | $ 0.0159 | $ 31.80 |
10,000+ | $ 0.0141 | $ 141.00 |
20,000+ | $ 0.0132 | $ 264.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$