Coilank AACT3225R101-W2
| Manufacturer |
Coilank
Asian Brands |
| MPN | AACT3225R101-W2 |
| LCSC Part # | C49420301 |
| Packaging | SMD-4P,3.2x2.5mm |
| Customer # | |
| Description | 100uH@100kHz 1.5Ω SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Chokes RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | Coilank | |
| Packaging | SMD-4P,3.2x2.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
30,135
30,135
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.3101 $ 0.2729 | $ 1.36 |
50+ | $ 0.241 $ 0.2121 | $ 10.61 |
150+ | $ 0.2114 $ 0.1861 | $ 27.92 |
1,000+ | $ 0.1745 $ 0.1536 | $ 153.60 |
2,000+ | $ 0.1581 $ 0.1392 | $ 278.40 |
5,000+ | $ 0.1482 $ 0.1305 | $ 652.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$