CND-tek SC939-07LF H
| Manufacturer | CND-tekAsian Brands |
| MPN | SC939-07LF H |
| LCSC Part # | C49363308 |
| Packaging | SMD-812.7x1.0x5.97mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD-812.7x1.0x5.97mm Audio Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Audio Transformers | |
| Manufacturer | CND-tek | |
| Packaging | SMD-812.7x1.0x5.97mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 547
547 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 1.0252 | $ 1.03 |
| 10+ | $ 0.8317 | $ 8.32 |
| 30+ | $ 0.7357 | $ 22.07 |
| 100+ | $ 0.6398 | $ 63.98 |
| 500+ | $ 0.5822 | $ 291.10 |
| 1,000+ | $ 0.5518 | $ 551.80 |
Standard Packaging500/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |



