MiRelay MRS16-1A-1-1
| Manufacturer | MiRelayAsian Brands |
| MPN | MRS16-1A-1-1 |
| LCSC Part # | C49328358 |
| Packaging | 32.4x16.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 32.4x16.8mm Proximity Sensors - Industrial RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Industrial Automation and Controls/Industrial Sensors/Proximity Sensors - Industrial | |
| Manufacturer | MiRelay | |
| Packaging | 32.4x16.8mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 1
1 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 19.1623 | $ 19.16 |
| 10+ | $ 18.5728 | $ 185.73 |
Standard Packaging50/Full Bag | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |



