Yuandi TS-1033-A2B3-D2
| Manufacturer |
Yuandi
Asian Brands |
| Mfr. Part # | TS-1033-A2B3-D2 |
| LCSC Part # | C493033 |
| Package | Through Hole-4P,6.2x6.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SWITCH TACTILE SPST 250gf |
| Description | Tactile Switch SPST 250gf 5mm 6.2mm x 6.2mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Tactile Switches | |
| Manufacturer | Yuandi | |
| Package | Through Hole-4P,6.2x6.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
20
20
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1468 $ 0.1322 | $ 0.66 |
50+ | $ 0.1141 $ 0.1027 | $ 5.14 |
150+ | $ 0.1001 $ 0.0901 | $ 13.52 |
1,000+ | $ 0.0826 $ 0.0744 | $ 74.40 |
2,000+ | $ 0.0748 $ 0.0674 | $ 134.80 |
5,000+ | $ 0.0701 $ 0.0631 | $ 315.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$