Yuandi TS-1073B-A2B3-D4
| Manufacturer |
Yuandi
Asian Brands |
| Mfr. Part # | TS-1073B-A2B3-D4 |
| LCSC Part # | C492943 |
| Package | SMD,4.8x1.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SWITCH TACTILE SPST 250gf |
| Description | Tactile Switch SPST 250gf 3.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Tactile Switches | |
| Manufacturer | Yuandi | |
| Package | SMD,4.8x1.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
5,300
5,300
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0703 | $ 0.70 |
100+ | $ 0.0564 | $ 5.64 |
300+ | $ 0.0494 | $ 14.82 |
3,000+ | $ 0.0441 | $ 132.30 |
6,000+ | $ 0.04 | $ 240.00 |
9,000+ | $ 0.0379 | $ 341.10 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$