JIERR 3266W-1-104
| Manufacturer |
JIERR
Asian Brands |
| Mfr. Part # | 3266W-1-104 |
| LCSC Part # | C49241483 |
| Package | Through Hole-3P,6.8x4.7mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | POT 100kΩ 500mW Through Hole-3P,6.8x4.7mm |
| Description | 100kΩ ±10% 500mW Through Hole-3P,6.8x4.7mm Potentiometers, Variable Resistors |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Potentiometers, Variable Resistors/Slide Potentiometers | |
| Manufacturer | JIERR | |
| Package | Through Hole-3P,6.8x4.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
11,000
11,000
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.3514 $ 0.3339 | $ 1.67 |
50+ | $ 0.2768 $ 0.2630 | $ 13.15 |
150+ | $ 0.2449 $ 0.2327 | $ 34.91 |
500+ | $ 0.205 $ 0.1948 | $ 97.40 |
2,500+ | $ 0.1872 $ 0.1779 | $ 444.75 |
5,000+ | $ 0.1766 $ 0.1678 | $ 839.00 |
Standard Packaging 50/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$