ZHONGKEWEI ATGM336H-5NR32-G
| Manufacturer | ZHONGKEWEIAsian Brands |
| MPN | ATGM336H-5NR32-G |
| LCSC Part # | C49233943 |
| Packaging | SMD,10x9.6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 2.5m UART -148dBm 1.8V~3.6V SMD,10x9.6mm RF Receivers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Receivers | |
| Manufacturer | ZHONGKEWEI | |
| Packaging | SMD,10x9.6mm | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Time To First Fix | 32s | |
| GNSS Type | BDS;GPS;GLONASS;QZSS | |
| Accuracy | 2.5m | |
| Features | Hot start acceleration;RTC backup power;Short-circuit detection | |
| Interface | UART | |
| Sensitivity | -148dBm | |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.6V |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 422
422 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 1.822$ 1.7309 | $ 1.73 |
| 10+ | $ 1.6709$ 1.5874 | $ 15.87 |
| 30+ | $ 1.5768$ 1.4980 | $ 44.94 |
| 100+ | $ 1.481$ 1.4070 | $ 140.70 |
| 500+ | $ 1.4371$ 1.3653 | $ 682.65 |
| 1,000+ | $ 1.4176$ 1.3468 | $ 1346.80 |
Standard Packaging1000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8538900000 |
| USHTS | 8538901000 |
| TARIC | 8538901900 |
| CAHTS | 8538909090 |
| BRHTS | 85389090 |
| INHTS | 85389000 |
| MXHTS | 8538.90.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8538900000 |
| USHTS | 8538901000 |
| TARIC | 8538901900 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8538909090 |
| BRHTS | 85389090 |
| INHTS | 85389000 |
| MXHTS | 8538.90.01 |



