JIERR PA35V1500M10X17
| Manufacturer |
JIERR
Asian Brands |
| Mfr. Part # | PA35V1500M10X17 |
| LCSC Part # | C49232905 |
| Package | Through Hole,D10xL17mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP ALUM POLY 1500uF ±20% 35V TH |
| Description | 1500uF ±20% 35V Aluminum - Polymer Capacitors Through Hole,D10xL17mm 2000hrs@105℃ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum - Polymer Capacitors | |
| Manufacturer | JIERR | |
| Package | Through Hole,D10xL17mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 300 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
12,665
12,665
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.6046 $ 0.5744 | $ 0.57 |
10+ | $ 0.4927 $ 0.4681 | $ 4.68 |
30+ | $ 0.4367 $ 0.4149 | $ 12.45 |
300+ | $ 0.3823 $ 0.3632 | $ 108.96 |
600+ | $ 0.3487 $ 0.3313 | $ 198.78 |
900+ | $ 0.3327 $ 0.3161 | $ 284.49 |
Standard Packaging 300/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$