JIERR PH25V10M5X8
| Manufacturer |
JIERR
Asian Brands |
| Mfr. Part # | PH25V10M5X8 |
| LCSC Part # | C49232886 |
| Package | Through Hole,D5xL8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP ALUM POLY 10uF ±20% 25V TH |
| Description | 10uF ±20% 25V Aluminum - Polymer Capacitors Through Hole,D5xL8mm 2000hrs@125℃ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum - Polymer Capacitors | |
| Manufacturer | JIERR | |
| Package | Through Hole,D5xL8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
7,860
7,860
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1177 $ 0.1119 | $ 0.56 |
50+ | $ 0.0945 $ 0.0898 | $ 4.49 |
150+ | $ 0.0829 $ 0.0788 | $ 11.82 |
1,000+ | $ 0.0742 $ 0.0705 | $ 70.50 |
2,000+ | $ 0.0672 $ 0.0639 | $ 127.80 |
5,000+ | $ 0.0637 $ 0.0606 | $ 303.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$